+48 601 827 155 biuro@aceroframe.pl

Oferta dla dewelopera

Szukasz innowacyjnych, nowoczesnych technologii budowy domów, które pozwolą Ci zrealizować wyjątkowe osiedle mieszkaniowe, lub domy wielorodzinne dla swoich Klientów? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą technologii, która może być dostosowana do gotowych projektów, która wyróżnia się doskonałą stylistyką, ciekawymi układami funkcjonalnymi oraz solidną i trwałą konstrukcją. Wysoka  jakość dokumentacji technicznej, potwierdzona opiniami naszych dotychczasowych klientów, gwarantuje łatwą i bezproblemową realizację. Do wszystkich projektów przygotowaliśmy rzetelnie wyliczone kosztorysy budowlane, a większość naszych domów jest zaprojektowana w standardzie energooszczędnym z bardzo dobrym ociepleniem ścian, stropu i podłóg oraz wentylacją mechaniczną z odzyskiem ciepła.

Serdecznie zapraszamy Deweloperów oraz Wykonawców do współpracy z naszą Firmą. Oferujemy bezpłatny dobór projektów do działki, telefoniczną pomoc w trakcie realizacji inwestycji

Napisz do nas »

Domy szeregowe

Zgrupowane, budowane w bliskiej odległości – tworzą małe osiedla o indywidualnym charakterze. Takie rozwiązanie pomaga oszczędzić miejsce, obniżyć koszty budowy oraz przyszłej eksploatacji budynku. Nasi specjaliści doradzają, pomagają i ułatwiają podjęcie decyzji o budowie domu. Dzięki nam nawet domy szeregowe mogą wyróżniać się indywidualnym charakterem i spełniać oczekiwania wszystkich mieszkańców!

Domy wielorodzinne

Doskonały sposób na oszczędność powierzchni, kosztów budowy oraz energii.

Domy bliźniacze

Stanowią idealne rozwiązanie dla dwóch rodzin, które z jednej strony chcą budować wspólnie, z drugiej – pragną zachować swoją sferę prywatności. W naszej ofercie znajdą Państwo również propozycje dla wielopokoleniowych rodzin, które chcą zbudować jeden, komfortowy dom dla kilku generacji

Ściany osłonowe i elewacyjne

Ściany osłonowe prefabrykowane na bazie technologii Lekkiej Konstrukcji Stalowej to połączenie prostej formy architektonicznej z bardzo dobrymi parametrami termicznymi i znajdują szerokie zastosowanie. Instalowane w nowo-powstających budynkach wielkokubaturowych to doskonałe rozwiązanie. Korzyści jakie przynoszą nasze rozwiązania to:
  • Przyśpieszenie procesu budowlanego.
  • Szybki i czysty montaż konstrukcji, dzięki wcześniejszej prefabrykacji gotowych elementów.
  • Zmniejszenie ciężaru konstrukcji nośnej.
  • Poprawa szczelności budynku, niwelowanie strat ciepła, gdyż nasze przegrody cechują bardzo dobre parametry termiczne.
  • Możliwość uzyskania dodatkowej powierzchni użytkowej ze względu na niewielki przekrój ściany.

Projektowanie

Zmieniamy projekty w nowoczesne budynki – kreatywnie, z wyobraźnią, profesjonalnie, skutecznie – w oparciu o formułę „zaprojektuj i zbuduj”, sprawdzone know-how, zaawansowane rozwiązania technologiczne oraz doświadczenie naszego zespołu inżynierów i architektów.

Właśnie tak zmieniamy projekty, w nowoczesne stalowe hale przemysłowe, magazynowe i logistyczne, hale produkcyjne, sortownie, mroźnie oraz chłodnie –  lub budynki mieszkalne.

Projektowanie krok po kroku

TRWA ŁADOWANIE WITRYNY ACERO FRAME