+48 601 827 155 biuro@aceroframe.pl

Zastosowanie lekkiej konstrukcji stalowej

LKS

Technologia Lekkiej Konstrukcji Stalowej

Technologia Lekkiej Konstrukcji Stalowej pozwala wznosić dowolne typy budynków: jedno- i wielorodzinne, szkoły, szpitale, obiekty handlowe, przemysłowe, magazynowe, altany, garaże, hale sportowe, hale produkcyjne i warsztatowe, centra logistyczne, salony samochodowe i serwisowe, obiekty socjalne, pawilony wystawiennicze, budynki z przeznaczeniem dla zwierząt hodowlanych, stodoły, wiaty i inne.

Budownictwo mieszkaniowe

red house big -  red_house_big

Chcesz wybudować dom, lecz wiele możliwości w zakresie technologii budowania utrudnia podjęcie decyzji? Jeśli zależy Ci na tym, by nieruchomość była nowoczesna i tania w utrzymaniu, postaw na zaawansowane technologie. Technologie, które od lat cieszą się coraz większą popularnością. Jedną z nich jest technologia, dzięki której powstają domy szkieletowe. Poznaj zalety naszej technologii i przekonaj się, że to doskonały wybór na lata.

Dom szkieletowy wykorzystuje stal. To właśnie ten materiał jest wykorzystywany do wykonania szkieletu nieruchomości, gdyż jego właściwości nie są bez znaczenia. Zastosowanie stali eliminuje konieczność regularnego sięgania m.in. po impregnaty grzybobójcze, które są niezastąpione wówczas, gdy mowa o domu na szkielecie drewnianym. Co więcej, takie domy są energooszczędne, co oznacza, że rachunki za energię elektryczną wykorzystywaną do ogrzania nieruchomości są niższe niż w przypadku tradycyjnego budownictwa. Efektem jest dom przyjazny środowisku naturalnemu.

Olbrzymią zaletą domów szkieletowych jest możliwość ich postawienia w kilka dni. Dzieje się tak dlatego, że konstrukcja jest odpowiednio wcześniej przygotowywana w warsztacie i następnie transportowana na plac budowy. Tam następuje połączenie poszczególnych elementów. Znaczenie ma również to, że stal jest materiałem odpornym na działanie czynników atmosferycznych. Efektem tego jest to, że domki szkieletowe można stawiać przez cały rok – pora roku nie ma większego znaczenia.

Domy szkieletowe są energooszczędne, co oznacza, że każdy właściciel wydaje mniej pieniędzy tytułem ogrzania nieruchomości i to przez cały okres jej użytkowania. Jesteśmy jedynym dostawcą mogącym poszczycić się gwarancją Politechniki Warszawskiej na energooszczędność i pasywność budynków wykonanych w technologii lekkiego szkieletu stalowego. Znaczenie ma również szybkość powstania takiego domu i wyeliminowanie konieczności korzystania z wielu sprzętów, które są niezastąpione na placu budowy domu tradycyjną technologią. Brak konieczności wydawania pieniędzy na środki impregnujące to kolejna oszczędność. Wszystko to sprawia, że tanie domy szkieletowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród inwestorów chcących mieć nowoczesny i komfortowy dom.

Przestronne hale przeznaczone do magazynowania produktów czy celów produkcyjnych cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów biznesowych. Głównym powodem jest ich niska cena – w porównaniu z tradycyjnymi budynkami. Hale stalowe są wykorzystywane przez polskie firmy od wielu lat, a nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne gwarantują, że są one nie tylko przestronne i dopasowane do potrzeb inwestorów, lecz mogą też być ciekawie zaaranżowane.

…to połączenie, którego efektem są hale ciepłe, spełniające wszystkie wymagania inwestora. Z myślą o klientach biznesowych przygotowaliśmy szeroką ofertę dotyczącą hal stalowych. Gotowy budynek może być wykorzystywany do różnych celów, m.in. biurowych, produkcyjnych czy magazynowania produktów. W naszej ofercie nie brakuje też hal, które z powodzeniem mogą zostać przeznaczone na centra logistyczne czy do sprzedaży towarów (hale sprzedażowe). Wszystkie nasze hale inwentarskie to połączenie jakości z nowoczesnymi rozwiązaniami i dobrą ceną.

Jako firma z powodzeniem działająca w branży budowlanej, doskonale wiemy, na co zwracać uwagę przy budowie hal stalowych. Wszystkie elementy są wykonane w sposób umożliwiający łatwy transport na miejsce budowania oraz montażu przy pomocy złączy skręcanych. Jako dostawca konstrukcji i hal stalowych zapewniamy projektowanie, transport i montaż hal. Naszą pomoc i doświadczenie oferujemy inwestorom z całego kraju. Jeżeli są Państwo zainteresowani halami stalowymi i nawiązaniem współpracy z doświadczoną firmą budowlaną, to zachęcamy do kontaktu. Przygotujemy indywidualną ofertę w oparciu o indywidualne preferencje.

Hale stalowe Acero Frame łączą kompleksowe rozwiązania w zakresie budownictwa obiektów przemysłowych opartych na bazie prefabrykowanych konstrukcji stalowych. Każdy projekt hali stalowej powstaje jako odpowiedź na indywidualne potrzeby Inwestorów, którym zależy na płynnym przebiegu perfekcyjnego procesu inwestycyjnego oraz najwyższej jakości wykonania w ramach konkretnego budżetu.

Hale stalowe

zastosowanie hala -  zastosowanie_hala
TRWA ŁADOWANIE WITRYNY ACERO FRAME