+48 601 827 155 biuro@aceroframe.pl
Dom stalowy Acero Frame

Nowoczesne instalacje Acero Frame

Dom Acero Frame łączy w sobie wszystkie pożądane cechy, jakie powinien mieć dom. Nie chodzi tu tylko o kilka sposobów zasilania produkowanych w odnawialnych źródeł energii, a o harmonijne dostosowanie do siebie cech stanowiących o komforcie, bezpieczeństwie, aspekcie ekonomicznym, ekologii i zdrowiu domowników. Dom w technologii Acero Frame dba o środowisko, portfel właściciela, komfort mieszkańców, ich bezpieczeństwo i zdrowie. To styl życia!

Dom Acero Frame to pasywny lub energooszczędny budynek zasilany odnawialnymi źródłami energii. Zastosowanie systemów odnawialnych źródeł energii składających się z paneli fotowoltaicznych, kolektorów słonecznych, pompy ciepła, rekuperacji, wentylacji mechanicznej oraz wysokiej klasy materiałów jak wełna mineralna, pianka poliuretanowa, pasywne okna, powoduje, że Dom Acero Frame to jedyny na rynku tak zaawansowany technologicznie budynek z tak niskimi kosztami eksploatacji. Dodatkowo potwierdzona współpracą z najwyższej klasy specjalistami z Politechniki Warszawskiej. Ponadto współpraca z Partnerami, powoduje, że jest on dostępny w cenie konkurencyjnej do tradycyjnych domów, a oszczędności eksploatacyjne tylko zwiększają jego atrakcyjność.

Wszelkie informacje techniczne dostępne są w biurze handlowym firmy.

Napisz do nas

Dom Acero Frame to kompleksowa oferta, ponieważ cena obejmuje projekt domu wraz z budową do stanu deweloperskiego, wszystkimi materiałami oraz urządzeniami. Oferta w technologii Acero Frame zawiera również usługę geodezyjną i usługę geologiczną. Dodatkowo do każdego projektu, do dyspozycji klienta zostanie przydzielony architekt, który zaprojektuje dowolny układ funkcjonalny oraz pomoże w wyborze takich elementów jak elewacje czy kolor dachu.

Dom Acero Frame to indywidualny i nowoczesny produkt, w którym różne technologie łączymy w harmonijny sposób, aby współdziałały i wspomagały się wzajemnie tworząc przyjazne użytkownikom i środowisku, kompletne miejsce do życia.

Poniższe schematy prezentują wszystkie najważniejsze systemy instalacji domu wybudowanego w technologii Acero Frame.

Ciepła woda użytkowa - kolektory słoneczne
Ogrzanie wody użytkowej w domu hybrydowym zapewnia system kolektorów słonecznych zlokalizowanych na dachu. Ciepło promieni słonecznych wykorzystane jest do ogrzania zasobnika na ciepłą wodę użytkową. W okresach mniej słonecznych dni system wspomagany będzie za pomocą prądu z sieci elektrycznej ( bądź alternatywnie z turbiny wiatrowej ) lub przez pompę ciepła.
Ciepła woda użytkowa - pompa ciepła
Źródłem ciepła w domu energooszczędnym lub pasywnym jest: uszczelnienie domu dzięki standardowi budowy Acero Frame, pasywne okna (3-skrzydłowe) oraz ogrzewanie pompą ciepła. Źródłem ciepła z którego korzysta to urządzenie to ciepło zawarte w gruncie. Energia jest pobierana i przetwarzana przez pompę ciepła przy niewielkim udziale energii elektrycznej.
Odzysk ciepła – rekuperacja z wentylacją
W domu energooszczędnym stosujemy wentylację mechaniczną z rekuperacją, która zwiększa poziom komfortu powietrza bez obniżania temperatury. System dostarcza w sposób ciągły świeże i oczyszczone powietrze z zewnątrz oraz usuwa „zużyte”.
Energia elektryczna

Panele fotowoltaiczne

Tradycyjny pobór prądu z sieci miejskiej ograniczony został do minimum i traktowany jest jako zasilanie wspomagające. Źródłem energii elektrycznej są ogniwa fotowoltaiczne (opcjonalnie turbina wiatrowa). Pozyskana w ten sposób nadwyżka energii elektrycznej może zostać sprzedana do sieci. Zainstalowany system liczników zapewnia użytkownikowi stały wgląd i kontrolę nad ilością prądu pobieranego z sieci oraz wytwarzanego z własnych siłowników. Cały system opracowano tak, aby zredukować koszty zużycia energii w domu.
W przypadku dłuższego braku słońca ( np. noc, okresy zimowe) Dom Acero Frame jest zabezpieczony przez stałe podłączenie do powszechnej sieci energetycznej . Dzięki temu rozpoczyna się czerpanie dodatkowej energii z sieci.
TRWA ŁADOWANIE WITRYNY ACERO FRAME