+48 601 827 155 biuro@aceroframe.pl
Potencjał technologiczny

Projektujemy konstrukcje stalowe

Podążamy za światowymi trendami i sami je kreujemy łącząc zaawansowaną funkcjonalność z nowoczesną architekturą i efektownym wzornictwem. W naszej Pracowni Projektowej zawsze dopasowujemy się do potrzeb i oczekiwań konkretnych uczestników procesu inwestycyjnego. Dokładamy wszelkich starań, aby usatysfakcjonować nawet bardzo wymagających klientów. Każdemu zapewniamy indywidualne traktowanie, a także gwarantujemy fachowość, solidność i terminowość wykonania powierzonych zadań.
Aby zapewniać Inwestorom najwyższy poziom usług wykorzystujemy w codziennej pracy najnowocześniejsze programy do projektowania konstrukcji stalowych 3D oraz tworzenia naturalistycznych wizualizacji i animacji 3D.
 • Wykonujemy projekty budowlane i wykonawcze w zakresie branży konstrukcyjnej zarówno niewielkich, prostych jak i dużych, skomplikowanych obiektów budowlanych. Wszystkie projekty, których się podejmujemy traktujemy z jednakową uwagą i wkładamy w pracę taką samą, najlepszą energię.
 • Projektujemy i budujemy hale stalowe: magazynowe, produkcyjne, przemysłowe, logistyczne, handlowe, usługowe, sortownie, chłodnie i mroźnie o różnych typach konstrukcji: technologii profili cienkościennych (kształtowników zimno-giętych) lub mieszanej kratownicowej (z profilami gorąco-walcowanymi).
 • Projekt może uwzględniać etapową budowę hali, bądź jego późniejszą rozbudowę. Nasze obiekty wyróżnia nowoczesność, dbałość o estetykę połączoną z funkcjonalnością, wykorzystywane są w wielu dziedzinach przemysłu.
Inżynierowie Acero Frame zaprojektują Twoją konstrukcję stalową, a także wykonają stosowne obliczenia. Tego rodzaju zlecenia wykonujemy w bliskiej współpracy z architektami, dzięki czemu może on zaoferować swoim klientom pełen pakiet usług.
Specjaliści Acero Frame oferują klientowi kompletny zestaw dokumentów projektowych, poczynając od modelowania 3D obiektu, wizualizacji i projektu architektonicznego z wykorzystaniem potężnych nowoczesnych systemów informatycznych, a kończąc na obliczeniach konstrukcji z wykorzystaniem specjalistycznego oprogramowania, z następnym opracowaniem projektu roboczego.
Codzienna praca Acero Frame obejmuje między innymi wykonywanie obliczeń oraz rysunków konstrukcji stalowych. Jesteśmy doskonałymi partnerami dla architektów oraz konsultantów projektowych, od pierwszych obliczeń do ostatnich szlifów.

Taka współpraca niesie także inne korzyści:

 • Pracujesz szybciej

  Każdego dnia dodajemy nowe informacje do naszej ogromnej bazy konstrukcji stalowych. Tysiące rozwiązań zostało już przeliczonych w najmniejszym detalu, i można w związku z tym skorzystać z gotowych wyników. Stale aktualizujemy naszą bazę danych dodając nowe konstrukcje oraz adaptując je do zmieniających się lokalnie standardów i norm technicznych.

 • Większa wszechstronność

  Czy chciałbyś by Twój budynek został idealnie dostosowany do Twoich potrzeb? Nie ma problemu! Wykorzystamy do tego nasz wyjątkowy system. Mnogość kombinacji nie ma końca.

 • Więcej informacji

  Nasi inżynierowie to specjaliści wysokiej klasy, specjalizujący się w konstrukcjach ze stali zimno-giętej. Doskonale znają ten rodzaj materiału oraz jego wszystkie możliwości. Ponadto realizujemy prace badawczo-rozwojowe w ścisłej współpracy z Politechniką Warszawską.

 • Zgodnie z przepisami

  Obliczamy obciążenia klimatyczne zgodnie z lokalizacją miejsca budowy oraz ściśle stosujemy się do wszystkich miejscowych, europejskich oraz międzynarodowych standardów. Nasze ogromne doświadczenie na rynkach międzynarodowych powoduje, że jesteśmy specjalistami w swojej profesji.

 • Porady z rysunkami

  Jako architekt otrzymasz od nas porady dotyczące całego procesu projektowania konstrukcji budynku, do najdrobniejszego detalu i wykończenia. Zapewniamy pomoc przy przygotowywaniu rysunków oraz udostępniamy plany fundamentów, rysunek wytycznych architektury oraz rysunek konstrukcji stalowych. Mogą one również zostać wykorzystane do innych projektów.

 • Obliczenia konstrukcji stalowych

  Obliczamy nośność konstrukcji stalowych w najmniejszym nawet detalu, zgodnie z normami EN1993-1-3 i EN1993-1-5. Wykonywanie kompleksowych obliczeń to nasza specjalność: przeliczamy konstrukcję główną hali, elementy podkonstrukcji, belki podsuwnicowe itp.

Pracujemy zgodnie z aktualnymi trendami uwzględniając przy tym lokalne wymagania
i indywidualne oczekiwania inwestorów.

TRWA ŁADOWANIE WITRYNY ACERO FRAME