"wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, wiedza ogranicza" Albert Einstein....my łączymy wszystko - Acero Frame

O Nas

Firma Acero Frame Sp. z o.o. powstała z myślą o stworzeniu organizacji, która odpowie na pytania często zadawane przez Inwestorów. Jesteśmy pytani o koncepcję i projekt, o doradztwo projektowe jaki system i jaka konstrukcja będą najlepsze i najefektywniejsze dla oczekiwanego zastosowania. Inwestorzy pytają nas: kto wyprodukuje i zbuduje konstrukcję, izolacje, przegrody oraz kto wykona instalacje i prace wykończeniowe. Ponadto jesteśmy pytani: w jakiej klasie energochłonności będzie zaprojektowany obiekt? Jaki będzie koszt użytkowania? I najważniejsze pytanie na koniec: czy jeśli spełnimy wszystkie wymagania, to czy tak zaprojektowana inwestycja może być po prostu ładna? Acero Frame mówi: tak, na wszystkie pytania jest odpowiedź, która da satysfakcję Inwestorom i nam, jako Wykonawcom ładnych obiektów. Tak, projektujemy, produkujemy i realizujemy. Naszą ideą jest wizja – energia – inwestycja.

Misja

Acero Frame Sp. z o.o. stawia sobie za cel osiągnięcie pozycji lidera w kształtowaniu jakości na rynku produkcji i montażu lekkich konstrukcji stalowych (tak na rynku budownictwa jednorodzinnego, jak i przemysłowego). 

Rola lidera i integratora, jaką stawiamy sobie za cel, jest swego rodzaju zobowiązaniem do tworzenia unikalnej wartości rynkowej i rozwijania oferty dla inwestora. Stąd też chęć stworzenia unikalnego rozwiązania rynkowego systemowego, będącego narzędziem pokazującym pełne  możliwości wykorzystania konstrukcji stalowych w budownictwie jednorodzinnym i przemysłowym ze szczególnym uwzględnieniem obszaru technologii energooszczędnych.

Ludzie

Przedsiębiorstwo nasze stawia na pracowników kompetentnych, kreatywnych ceniących sobie przyjazną atmosferę w miejscu pracy, w którym, jakby nie było, spędza się sporą część swojego codziennego czasu. Dzięki wiedzy i sprawdzonemu know-how skutecznie zmieniamy problemy w optymalne rozwiązania, oraz sprawnie realizujemy najbardziej skomplikowane projekty  od etapu projektowego, przez uzyskanie niezbędnych pozwoleń, aż po wykonawstwo i uruchomienie obiektu.Precyzyjnie minimalizujemy ryzyko techniczne, finansowe i administracyjne. Dzięki temu realizowane przez naszą firmę projekty inwestycyjne przebiegają sprawnie oraz zgodnie najwyższymi standardami. Efekt końcowy często przekracza oczekiwania najbardziej wymagających Inwestorów, wykonany obiekt zapewnia większe wrażenie niż wizualizacja projektowa.
Nasz zespół

Tylko najlepsi w swoich branżach

Największym kapitałem są kompetencje i kreatywność kadry inżynierskiej oraz brygad technicznych Acero Frame. Międzynarodowe doświadczenie wielu zrealizowanych projektów sprawia, że zawsze kreujemy optymalne rozwiązania budowlane wkomponowane w konkretny budżet i indywidualne oczekiwania.

TRWA ŁADOWANIE WITRYNY ACERO FRAME