+48 601 827 155 biuro@aceroframe.pl

Vertex BD – jedno narzędzie – nieskończone możliwości

| Architektura | Konstrukcja | Obliczenia | Detale | Produkcja |

Oprogramowanie BIM dedykowane dla konstrukcji szkieletowych stalowych i drewnianych

house outline - house-outline
Projektowanie architektoniczne
Szybko i łatwo zaprojektujesz dowolny typ budynku, m.in. dzięki zastosowaniu projektowania parametrycznego. Oczarujesz swoich klientów foto-realistycznymi wizualizacjami.
table - table
Projektowanie konstrukcji
Stworzenie konstrukcji jest tak proste jak jedno kliknięcie – Vertex BD automatycznie wygeneruje konstrukcję z modelu architektonicznego. Możesz z łatwością zmieniać i aktualizować konstrukcję, aby dopasować do swoich potrzeb.

 

tools - tools
Elastyczność
Vertex BD dopasuje się do Twojego sposobu projektowania. Uzupełnij bibliotekę Vertex swoimi profilami i materiałami, co zagwarantuje szybkość i dokładność wykonania projektu.

 

 

calc - calc
Obliczenia inżynierskie
Korzystaj z wbudowanych narzędzi do obliczeń statycznych kratownic dachowych i paneli ściennych.
page - page
Detale, zestawienia, kosztorysy
Dzięki szerokiej gamie detali połączeń, stworzysz dokładne i precyzyjne rysunki warsztatowe. Vertex automatycznie wygeneruje zestawienia materiałowe czy też kosztorys.
plate - plate
Produkcja
Wyeliminuj błędy produkcyjne, dzięki przesyłaniu danych bezpośrednio do maszyn do produkcji profili. Vertex współpracuje z większością dostępnych maszyn.

Zaprojektuj dowolny typ budynku

BIM to klucz do wszystkiego
vertex bim klucz - vertex-bim-klucz
Building Information Modeling (BIM) – jedno źródło informacji
W modelu BIM znajdziesz wszystkie informacje dotyczące projektu i procesu budowlanego. Vertex BD używa rzeczywistych elementów budowlanych, aby stworzyć dokładnie taki model budynku jaki ma powstać. Model BIM jest źródłem wszystkich informacji na temat projektu m.in. rysunków, zestawień materiałowych, detali konstrukcyjnych jak i materiałów marketingowych. Ale to nie wszystko – Vertex BD oferuje jeszcze więcej narzędzi, aby pomóc Ci w każdym aspekcie procesu projektowego.
Dzięki nowemu narzędziu do konwersji plików IFC, modele architektoniczne 3D mogą być importowane do Vertex BD z większości środowisk do projektowania architektonicznego. Narzędzie to optymalizuje proces projektowania architektury i konstrukcji, dzięki konwersji geometrii modelu 3D w formacie IFC do natywnych obiektów Vertex BD, pomijając fazy przerysowywania lub przemodelowania.
Stworzone rysunki i inne dane projektowe, jak również zmiany i aktualizacje są natychmiast przenoszone do produkcji. Rozwiązanie oferuje możliwość zarządzania dokumentacją na bieżąco podczas procesu budowy.
Sprzedaż i marketing
Oczaruj swoich klientów pięknymi wizualizacjami i materiałami marketingowymi
Narzędzia do renderowania Vertex dostarczają wysokiej jakości, foto-realistyczne wizualizacje do celów sprzedaży i marketingu.
vertex colage - vertex_colage
vertex BD parametriikka 1024x495 - Vertex BD - jedno narzędzie - nieskończone możliwości
Vertex BD – efektywne narzędzie do projektowania architektonicznego

Projektowanie architektoniczne

Vertex BD odmieni sposób w jaki Twoja firma używa Twoich rysunków i modeli architektonicznych. Oprogramowanie Vertex dopasuje się do Twojego sposobu projektowani. Z łatwością poradzi sobie z każdym detalem Twojego budynku dzięki czemu proces projektowy jest bardziej efektywny i elastyczny.
Zalety projektowania parametrycznego

Sprawnie wprowadzaj zmiany. Przy pomocy parametryzacji wprowadzanie poprawek jest dużo łatwiejsze. Na przykład, szybko przemieścisz ściany, otwory ścienne czy też inne komponenty, dopasujesz wysokość pomieszczenia albo zmienisz nachylenie dachu.

Oszczędzaj czas. Wykorzystanie tego samego modelu parametrycznego z innymi wymiarami znacząco zmniejsza czas projektowy.

Zredukuj błędy. Z pomocą parametryzacji to oprogramowanie zajmuje się związkiem pomiędzy obiektami. Na przykład, przy zmianie wysokości ściany, dach dopasowuje się do nowego położenia.

Parametryzacja to standardowa funkcja oprogramowania Vertex BD.

Projektowanie konstrukcji

 • Vertex BD to szybkość i łatwość projektowania konstrukcji.
 • Sprecyzuj reguły panelizacji i pozwól by Vertex wykonał pracę za Ciebie. Konstrukcja zostanie automatycznie wygenerowana z modelu architektonicznego.
 • Vertex poradzi sobie nawet z najbardziej skomplikowanymi detalami konstrukcyjnymi, dzięki szerokiej gamie dostępnych elementów i połączeń takich jak nadproża, łączenia ścian czy narożniki.
 • Elastyczne środowisko pozwala na interaktywne stosowanie indywidualnych rozwiązań do poszczególnych paneli, ścian czy otworów ściennych.
 • Posiadasz pełną kontrolę nad tolerancjami, dodatkowymi elementami, łączeniami paneli, poszyciem płytą i nie tylko.
vertex bd for cfs framing fieldgate 1024x640 - Vertex BD - jedno narzędzie - nieskończone możliwości
vertex truss calc 1024x624 - Vertex BD - jedno narzędzie - nieskończone możliwości
Kratownice ze stalowych profili zimno-giętych

Obliczenia inżynierskie

Vertex posiada elastyczne i efektywne narzędzia do generowania kratownic. W nowej wersji, istnieje również możliwość weryfikacji wytrzymałości kratownic przy użyciu modułu do obliczeń statycznych kratownic. Nie ma potrzeby transferu konstrukcji i korzystania z żadnego dodatkowego oprogramowania. Tylko dodaj obciążenia i sprawdź wytrzymałość. Z łatwością zoptymalizujesz swoją konstrukcję.

Zautomatyzuj proces tworzenia rysunków, zestawień, kosztorysów

Vertex BD automatycznie wygeneruje rysunki architektoniczne i konstrukcyjne, stworzy dokładne rysunki warsztatowe, zestawienia materiałowe i kosztorysy. Poprzez automatyzację tych procesów, producenci oszczędzają spore ilości czasu na rysowaniu, tworzeniu zestawień czy też wprowadzaniu danych produkcyjnych i poprawianiu typowych błędów.
vertex panel sample 1024x786 - Vertex BD - jedno narzędzie - nieskończone możliwości

Wyeliminuj błędy produkcyjne

Vertex BD to najbardziej adaptowalne narzędzie do projektowania konstrukcji szkieletowych. Jest dostarczane ze standardowymi bibliotekami materiałowymi, detalami i zasadami, które mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb. Nie jest ograniczone do szczególnych dostawców, ale otwarte na wykorzystanie produktów wszystkich producentów. Własne materiały i kształty mogą być dodane do bibliotek. Wykorzystując moduł NC Link, możesz wyeksportować dane do produkcji bezpośrednio do maszyn do roll-formingu, oszczędzając czas i redukując błędy w produkcji.
vertex rollforming 1024x385 - Vertex BD - jedno narzędzie - nieskończone możliwości

Vertex BD to:

 • Szybkość i łatwość procesu projektowania
 • Oszczędność czasu i pieniędzy dla Ciebie i Twojej firmy
 • Dokładność i precyzja projektu i wykonania
 • Elastyczność i dopasowanie środowiska projektowego do Twoich wymagań
Vertex BD logo 150x150 - Vertex BD - jedno narzędzie - nieskończone możliwości

Wypróbuj Vertex BD za darmo

Zobacz jak oprogramowanie Vertex BD może pomóc Tobie i Twojej firmie zaoszczędzić ponad 50% czasu projektowego i kosztów poprzez automatyczne generowanie rysunków architektonicznych i konstrukcyjnych, tworzenie rysunków warsztatowych, przygotowanie zestawień materiałowych, danych produkcyjnych oraz wizualizacji i materiałów marketingowych. Wszystko z jednego modelu (BIM).

Zapisz się na 30-dniowy bezpłatny okres próbny

vertex systems logo 300x75 - Vertex BD - jedno narzędzie - nieskończone możliwości
TRWA ŁADOWANIE WITRYNY ACERO FRAME