+48 601 827 155 biuro@aceroframe.pl

Zaprojektuj swój dom

Chcesz wybudować dom, lecz wiele możliwości w zakresie technologii budowania utrudnia podjęcie decyzji? Jeśli zależy Ci na tym, by nieruchomość była nowoczesna i tania w utrzymaniu, postaw na zaawansowane technologie.

Domy w lekkiej konstrukcji stalowej

Projektowanie własnego domu

Wielu z nas marzy o własnych czterech ścianach. Firma Acero Frame pomaga te pragnienia zrealizować! Wierzymy, że łącząc Państwa pomysły z naszą wiedzą i technologią stworzymy dom, który spełni wszystkie pokładane w nim nadzieje i oczekiwania.
Acero Frame inspiruje i buduje
Domy stalowe Acero Frame to nie tylko budowa, ale także nieustanne źródło inspiracji. Pomagamy w wyborze projektu oraz dopasowujemy dom do Twoich potrzeb, skupiając się na każdym detalu. Dajemy Ci możliwość aktywnego udziału w tworzeniu projektu. Chętnie doradzamy i podsuwamy ciekawe pomysły
Twój dom to Twoja osobowość i styl
Wszystkie domy szkieletowe Acero Frame budowane są na indywidualne zamówienie, co stanowi o ich wyjątkowym charakterze! Każdy z szerokiej gamy projektów możesz dostosować do własnych wyobrażeń i wymagań. Dodatkowo oferujemy możliwość budowy domów indywidualnych. Nasza współpraca obejmuje dopasowanie domu do działki i jego projektowanie, a także budowę i prace wykończeniowe. Acero Frame działa kompleksowo, dzięki czemu wspólnie z Tobą mamy pełną kontrolę nad całościowym tworzeniem domu Twoich marzeń.
Realizujemy marzenia
Domy stalowe Acero Frame to połączenie rzemieślniczego kunsztu i wieloletniego doświadczenia z innowacyjną technologią oraz nowoczesnymi materiałami. To również troska i uwaga, z jaką podchodzimy do naszych Klientów. Wierzymy, że dzięki tak bliskiej współpracy Twoje pomysły już niebawem) nabiorą realnego kształtu!
Dom zgodny z życzeniami
Domy do wykończenia lub w stanie deweloperskim? – to Ty decydujesz, które rozwiązanie wybrać, a my zajmujemy się realizacją tego życzenia. Nie bez przyczyny jednym z najważniejszych priorytetów Acero Frame jest kompleksowość działań. Znajdziesz u nas wszystko, czego potrzebujesz: szeroki wybór produktów renomowanych marek, wykwalifikowane ekipy budowlane i monterskie oraz fachowe doradztwo w każdym zakresie.
Dom energooszczędny czy pasywny?
Energooszczędne rozwiązania to największy atut Acero Frame. Dzięki użytym technologiom każdy nasz dom wyróżnia się znakomitymi parametrami, dzięki czemu gwarantuje niepowtarzalny komfort mieszkania. Przekonaj się sam, jak oszczędne mogą być domy energooszczędne czy domy pasywne , do których perfekcyjnie dopasowujemy stosowane przez nas technologie.
Adaptacje projektu zewnętrznego
Jako firma projektująca nowoczesne domy stawiamy na indywidualizm i innowację. Możesz zatem przynieść do nas projekt z dowolnego biura projektowego, wybrać jeden z typowych domów produkowanych lub zaprojektować Twój nowoczesny dom na miarę.

Na życzenie przygotujemy na bazie posiadanego projektu zewnętrznego dokładnie taki projekt domu, jaki sobie Państwo wymarzyli. Skupiamy się zarówno na detalach, jak i na rozwiązaniach konstrukcyjnych, takich jak forma fasady, forma dachu czy podział pomieszczeń, tak by w rezultacie stworzyć przy udziale naszej technologii stworzyć i wybudować Wasz dom marzeń.

Dopasujemy projekt do Twoich wyobrażeń i potrzeb. Na Twoje życzenie powiększymy stolarkę okienną, zaplanujemy przeszkloną fasadę lub zmienimy kąty nachylenia dachu czy wysokości ścian. Całość zostanie wykonana z odpowiednio dobranych materiałów, z precyzją i dobrym smakiem w oparciu o aktualne trendy architektoniczne. Nasze domy to zatem domy nowoczesne, zindywidualizowane, inteligentne, energooszczędne i ekonomiczne – po prostu wyjątkowe.

Gotowe propozycje domów zaprojektowanych w technologii Lekkiej Konstrukcji Stalowej

Każdy z projektów może być modyfikowany i dostosowany do potrzeb indywidualnych.

Zobacz gotowe projekty

TRWA ŁADOWANIE WITRYNY ACERO FRAME