Hale AceroFrame

Rolnictwo i przechowalnie owoców

Chłodnie

Chłodnie dla przemysłu rolniczego i owocowo-warzywnego – Zaufaj doświadczeniu Acero Frame!

Przestronna chłodnia, w której będziesz mógł bezpiecznie składować produkty wrażliwe na wysokie temperatury i łatwo psujące się? Takie właśnie hale wznosi Acero Frame. Którykolwiek ze standardowych modeli hal wybierzesz, każdy jest trwały, odporny na oddziaływanie wody i wiatru.

Jesteśmy w stanie wybudować dla Ciebie chłodnię tak dużą, jak zechcesz. Dzięki temu będziesz mógł składować tyle produktów, półproduktów i surowców, ile będzie niezbędne!

Wznoszenie lekkich konstrukcji przez Acero Frame trwa znacznie krócej, niż w przypadku budynków murowanych. Budowa takiej chłodni nie wymaga dużych nakładów prac montażowych ani budowlanych przy przygotowaniu fundamentów, a izolacja montowana przez naszych doświadczonych montażystów jest doskonale dopasowana do Twoich potrzeb. Ponadto jej elementy są wykonywane na wymiar, dokładnie tak samo, jak wszystkie pozostałe części konstrukcji Twojej hali. Dzięki temu mamy pewność, że całość będzie można łatwo i perfekcyjnie połączyć podczas wznoszenia hali. Twoja nowa chłodnia zostanie wzniesiona w mgnieniu oka i będzie Ci służyła przez długie lata.

Hale rolnicze

Hale przyjazne użytkownikowi – Dzięki zastosowaniu naszych hal stalowych odniesiesz sukces!

Magazyn na maszyny rolnicze, do przechowywania paszy dla zwierząt lub płodów rolnych, lub na inne urządzenia, owoce lub warzywa. Nasze budynki zawsze oferują doskonałą ochronę przed wiatrem, słońcem, wodą, gwarantują wraz z zastosowanymi systemami chłodniczymi odpowiednią temperaturę przez cały rok.

Wygodne parkowanie maszyn rolniczych oraz pozostałych pojazdów. Stalowe hale Acero Frame pozostaną przestronne, nawet jeśli zostaną wyposażone w szeroką bramę, lub jeden z boków pozostanie otwarty.

Od skromnego magazynu do ogromnej przechowalni – wszystkie budynki Acero Frame powstają ekspresowo!

Hodowla zwierząt

Stalowa hala, doskonale nadająca się do hodowli: bydła, owiec lub drobiu.

Zwierzęta hodowlane potrzebują czystego, ciepłego, suchego i dobrze wentylowanego środowiska życia. Ze względu na doskonale opracowany system konstrukcji i systemów wentylacyjnych, jesteśmy w stanie dostosować nasze hale do konkretnego przeznaczenia – takiego jak na przykład obora, chlewnia czy kurnik. Wszystkie hale inwentarskie wykonane są z wysokiej jakości stali. Konstrukcja stalowa zabezpieczona jest grubą warstwą cynku, dzięki czemu jest niezwykle trwała i odporna na panujące wewnątrz i na zewnątrz warunki.

W zależności od potrzeb możemy pokryć Twoją halę inwentarską blachą lub płytą warstwową, oraz obudować konstrukcję zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz budynku.

TRWA ŁADOWANIE WITRYNY ACERO FRAME