Dom na wodzie

16 października, 2016 / Domy na wodzie

Dom na wodzie, czemu nie! Wybudować własną przestrzeń mieszkalną w centrum miasta, cieszyć się infrastrukturą zarówno miejską i jednocześnie rekreacyjną, korzystając z bezpośredniego dostępu do akwenu portu i tego co z tym się wiąże, czyli z pięknego widoku z salonu na wodę i jej naturalne otoczenie. Dom mieszkalny całoroczny na wodzie, który możesz przeholować i zakotwiczyć w innym miejscu.

barka rzut 300x139 - Domy na wodzie w Europie to dosyć popularne rozwiązanie. W Polsce jeszcze nowość, jednak cieszy że coraz częściej pojawiają się one w naszych portach, a jeszcze bardziej, że wśród nich, pojawiają się także polskie projekty. Dom na wodzie

Powierzchnia użytkowa 60 m kw, przestronny salon z ogromnym oknem z bezpośrednim wyjściem na zewnątrz, skąd schodkami kręconymi przemieszczamy się na taras, na dachu. Z salonu rozpościera się przepiękny widok na wodę i zieleń okalającą port. Łazienka oraz pomieszczenie techniczne stanowią oddzielną zamkniętą przestrzeń. Antresola zagospodarowana jako sypialnia z oknem połaciowym, osłoniętym od widoku osób postronnych. Nowoczesna bryła, nieszablonowe rozwiązania.

Projekt: 81.WAW.PL

 

 

TRWA ŁADOWANIE WITRYNY ACERO FRAME