+48 601 827 155 biuro@aceroframe.pl
Hale stalowe Acero Frame

Usługi

Motoryzacja
Serwis, myjnia lub warsztat? W hali Acero Frame samochody czują się jak w domu.

Właściciele stacji kontroli, serwisów i warsztatów samochodowych w konstrukcjach Acero Frame odnajdują mnóstwo niezbędnej przestrzeni, umożliwiającej wygodne funkcjonowanie.Hale stalowe są łatwe w montażu i mogą być szybko dostosowywane do zmieniających się potrzeb. Być może to nie serwis, a myjnię samochodową planujesz umieścić w nowej hali? W takim przypadku możemy wybudować dla Ciebie budynek myjni z otwartą ścianą frontową i tylną. Wolisz stację kontroli pojazdów? Acero Frame przygotuje właściwą ilość miejsca, byś mógł zamontować wszelkie niezbędne urządzenia nawet dla samochodów ciężarowych.Hale stalowe Acero Frame to nie tylko przestronne i trwałe budynki. Warto również zwrócić uwagę na ich nowoczesny wygląd. Dzięki temu zarówno warsztat, salon samochodowy czy też stacja kontroli, będą prezentować się okazale. Takie hale możemy dla Ciebie wybudować w mgnieniu oka!

pojazdy oferta 300x200 -  Hale - usługi

Biura i salony
Eleganckie i nowoczesny stalowe hale biurowe z indywidualnym charakterem. Możesz zaprojektować nowoczesny lokal biurowy dla Twojej firmy – taki, który będzie podkreślać jej najważniejsze cele i podpowiadać o branży jej działalności. Zadbamy nie tylko o atrakcyjny wygląd lokalu, ale również o jego funkcjonalność. Maksymalna dawka inspiracji od Acero Frame w ofercie skierowanej do firm.

Obiekty wykonane ze stali są szybkie w montażu i łatwe w rozbudowie. Twoją halę biurową lub salon sprzedaży możemy wybudować w przeciągu kilku tygodni. A Ty będziesz mógł ją powiększyć w przyszłości lub dostosować zgodnie z życzeniem.
Istotnym jest, by wnętrze hali w której pracują Twoi pracownicy było przyjemnie chłodne latem i ciepłe zimą. W tym celu niezbędne jest zastosowanie najnowocześniejszej izolacji hali. Kluczem do naszego sukcesu jest możliwość personalizacji hal: sam wybierzesz kolor hali, zdecydujesz o montażu antresoli, drzwi, bram, okien czy też dużych przeszkleń. Decyzja należy do Ciebie! Technologia LKS umożliwia prezentację Twojej firmy na terenie całej Polski. Biura sprzedaży lub inne lokale usługowe mogą powstać w kilku największych miastach jednocześnie lub w każdym po kolei. Takie rozwiązanie marketingowe może znacząco zwiększyć szansy firmy na sukces, ułatwić wyjście mikro i średnich przedsiębiorstw na rynek ogólnopolski. Jaki jest Twój cel?

biura foto 300x169 -  Hale - usługi

Placówki edukacyjne i użyteczności publicznej
Wśród naszych projektów znajdują się również koncepcje nowych jednostek edukacyjnych.

Dyrektywa Parlamentu Europejskiego i Rady 2010/31/UE z dnia 19 maja 2010 r. w sprawie charakterystyki energetycznej budynków zobowiązuje państwa członkowskie do tego, aby wszystkie budynki wybudowane po 31 grudnia 2020 r. były obiektami o niemal zerowym zużyciu energii. Obiekty użyteczności publicznej będą musiały spełnić ten wymóg już od 2019 r., dlatego firma Acero Frame wychodzi naprzeciw tym wymaganiom i oferuje szeroki zakres usług w sektorze publicznym. Nasza oferta obejmuje generalne wykonawstwo szkół, żłobków, przedszkoli, świetlic wiejskich, mieszkań socjalnych, hal sportowych itp.

hala edu foto1 300x200 -  Hale - usługi

Hale tymczasowe
Łatwy montaż i demontaż hali Acero Frame to kolejna zaleta naszych budynków.

Hala stalowa Acero Frame będzie doskonałym wyborem –  zostanie wyprodukowana i wzniesiona w mgnieniu oka. Dzięki temu błyskawicznie będziesz mógł korzystać ze swojego tymczasowego magazynu, który pozwoli Ci obsłużyć nagły wzrost produkcji, a potem będziesz mógł go równie szybko zdemontować.

Magazyn? Nawet jeśli będziesz z niego korzystać rzadko, musi być wiatro- i wodoszczelny, wytrzymały i praktyczny. Najlepszym wyborem będzie wobec tego hala stalowa, która przewyższa pod każdym względem inne rozwiązania.

Nasza kompleksowa oferta przekonała już licznych przedsiębiorców.

Wiaty stalowe
Pod indywidualne zamówienie wykonujemy wszelkiego rodzaju konstrukcje wiat stalowych. Wiaty mogą mieć różne przeznaczenie, np. wiata rolnicza do przechowywania sprzętu rolniczego czy też paszy. Budowa wiaty stalowej jest szczegółowo uzgadniana z Klientem i może posiadać m.in. jedną ścianę frontową otwartą. Realizujemy m.in. wiaty stalowe jednospadowe, dwuspadowe i łukowe. W naszych inwestycjach szczególną wagę przywiązujemy do solidności, wytrzymałości i jakości realizacji, dlatego zyskujecie Państwo pewność, że wiaty będą nie tylko spełniały wszystkie oczekiwania, ale posłużą przez wiele lat. Zaawansowane technologie w połączeniu z nowoczesną linią produkcyjną, pozwalają na uzyskanie funkcjonalnych produktów najwyższej jakości.
TRWA ŁADOWANIE WITRYNY ACERO FRAME