+48 601 827 155 biuro@aceroframe.pl
Hale stalowe Acero Frame

Sport & Rekreacja

Jeździectwo i rekreacja
  • W naszym kraju kryta ujeżdżalnia to marzenie każdego jeźdźca. Stalowe zadaszenie Acero Frame zapewni Tobie, Twoim koniom oraz uczniom komfort jaki daje wiatro- i wodoszczelna hala.
  • Stalowa hala może służyć nie tylko jako zadaszenie padoku ale może pomieścić również stajnię oraz siodlarnię. Acero Frame w krótkim czasie wzniesie solidną konstrukcję, której montaż będzie wymagał minimalnej ilości pracy (także przy przygotowaniu fundamentów). Po skończonym montażu będziesz mógł ją wyposażyć i wykończyć zgodnie z indywidualnymi preferencjami i potrzebami.
  • Ty wybierzesz rozmiar hali oraz jej wykończenie. Hala może być wyłącznie krytą ujeżdżalnią, albo łączyć tę funkcję z rolą stajni dla Twoich koni. Zastanawiasz się nad montażem dodatkowego, zewnętrznego zadaszenia? Jeżeli tak, to jest to doskonałe miejsce do przechowywania siana.
Hangary lotnicze
Stalowy hangar, w którym bez problemu zmieścisz swój samolot, helikopter, magazyn lub serwis.
  • Możesz z łatwością garażować swój szybowiec, helikopter lub samolot w stalowym hangarze od Acero Frame. Duża elastyczność doboru odpowiedniej wielkości budynku oznacza, że zarówno Cessna, jak i Boeing zmieszczą się w Twoim hangarze.  Ponadto, jeśli będzie potrzeba pomieszczenia w hangarze więcej niż jednego samolotu istnieje możliwość połączenia kilku hangarów w jedną praktyczną konstrukcję.
  • Zamontowanie szerokiej bramy, znacznie ułatwi wprowadzanie i wyprowadzanie garażowanych samolotów. Można ją zamontować nawet w najmniejszych spośród oferowanych przez nas hangarów.
  • Możesz także wygospodarować w hangarze miejsce na magazyn części czy też serwis swoich maszyn.
  • Chcesz zbudować hangar z Acero Frame? Jeżeli tak – to możesz mieć pewność, że samoloty i helikoptery już zawsze będą dobrze zabezpieczone przed wiatrem i wilgocią.
TRWA ŁADOWANIE WITRYNY ACERO FRAME